135 633
89 974
27 775
93 482

NK: 2015-16 - Kjæledyr **

Annonse nr: 4002268
NK: 2015-16 - Kjæledyr  **

Postfriskt par. Arkivbilde.

Det kan være litt forskjell i margen på de viste bilder, i forhold til margen på de tilsendte merker.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse av merkene.

Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 26,00
26
Startet06.06.2022 20:45:00
Sluttet16.06.2022 19:56:00
Solgt forkr 42,00
42

Annonse vist14 ganger
NK: 2015-16 - Kjæledyr **
Annonse nr: 4002268
Høyeste Budgiver tore8500 (231)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 42,0016.06.2022 19:51:21
marmor01kr 41,0016.06.2022 19:49:58
tore8500kr 40,00 (Autobud)16.06.2022 19:46:37
marmor01kr 39,0016.06.2022 19:46:37
tore8500kr 36,00 (Autobud)16.06.2022 19:27:58
marmor01kr 35,0016.06.2022 19:27:58
tore8500kr 27,0016.06.2022 17:57:36
marmor01kr 26,0008.06.2022 14:36:44
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (27212)