135 564
89 953
27 816
93 649

NK: 1959-60 - Slott. Europa XL **

Annonse nr: 4002172

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
25
Startet06.06.2022 18:55:00
Sluttet16.06.2022 19:43:00
Solgt forkr 36,00
36

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 4002172
Høyeste Budgiver tore8500 (231)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 36,00 (Autobud)16.06.2022 18:56:49
jor5781kr 35,0016.06.2022 18:56:49
tore8500kr 33,0016.06.2022 18:01:38
jor5781kr 32,00 (Autobud)16.06.2022 18:01:38
jor5781kr 31,0016.06.2022 02:01:22
clarice1973kr 30,00 (Autobud)16.06.2022 02:01:22
clarice1973kr 29,00 (Autobud)16.06.2022 02:01:09
jor5781kr 28,0016.06.2022 02:01:09
clarice1973kr 27,00 (Autobud)16.06.2022 01:53:27
jor5781kr 26,0016.06.2022 01:53:27
clarice1973kr 25,0012.06.2022 08:39:33
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (27212)