123 934
76 985
193 271
621 114

AFA : 852/53. "Wien Derby". (1943)**

Annonse nr: 3993924
1943
1943

Tyskland /Det Tredje Riket.

Postfrisk 4 - Blokker.

AFA verdi :80kr

Se bilde.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet31.05.2022 09:14:49
Sluttet06.06.2022 09:12:00

Referanse nr/#Box # 4
Annonse nr: 3993924
Høyeste Budgiver terjed (35799)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 10,0005.06.2022 14:40:53

Karakterer (5015)