105 131
65 316
159 293
513 106

AFA : 801. Mozart minneutgave. (1942) ** - 4 Blokk.

Annonse nr: 3993152
1942
1942

Tyskland /Det Tredje Riket.

Postfrisk.

4 - Blokk.

Frammover vil det bli mange 1kr auksjoner!!! 😃

Sjekk det ut, noen er dyre, så her. Kan du gjøre et godt kjøp!

Se bilde.

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet30.05.2022 16:16:53
Sluttet04.06.2022 16:12:00
Solgt forkr 26,00
26

Annonse vist32 ganger
Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 225
Annonse nr: 3993152
Høyeste Budgiver tvilling1573 (207)  Se budgivers karakterbok
tvilling1573kr 26,0002.06.2022 15:02:20
casselkr 25,00 (Autobud)02.06.2022 15:02:20
casselkr 22,00 (Autobud)02.06.2022 15:01:45
tvilling1573kr 20,0002.06.2022 15:01:45
casselkr 1,0031.05.2022 18:47:18

Karakterer (4736)