125 549
75 590
191 065
615 140

SA1 Suvenirblokken Forfatterjubileum 1981 postfrisk

Annonse nr: 3988262

Prima postfrisk suvenirblokk fra 1981. Katalogverdi kr. 115,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 20,00
20
Startet11.06.2022 15:35:29
Sluttet25.06.2022 15:35:29
Solgt forkr 20,00
20

Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 3988262
Høyeste Budgiver miolse01 (803)  Se budgivers karakterbok
miolse01kr 20,0012.06.2022 18:56:00
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9596)