135 441
89 973
27 767
93 408

Danmark Afa: 1780A - Norden ved havet **

Annonse nr: 3986534

Postfriskt miniark. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
14
Startet05.06.2022 21:50:36
Sluttet15.06.2022 21:50:36
Solgt forkr 14,00
14

Annonse nr: 3986534
Høyeste Budgiver tore8500 (231)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 14,0015.06.2022 18:37:57
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (27212)