124 153
77 122
194 749
626 732

NK T59-66 Komplett serie Offentlig sak IV postfrisk

Annonse nr: 3974902

Prima postfriske merker. NK T67 Provisorie inngår i loten. Katalogpris kr. 238,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 70,00
70

Slutter08.10.2022 21:21:14
Annonse vist20 ganger

Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9605)