131 625
77 632
244 503
788 957

NK393-403 Komplett serie Haakon øremerker postfrisk

Annonse nr: 3974622

Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 538,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 160,00
160
Startet27.08.2022 19:20:23
Sluttet10.09.2022 19:20:23
Solgt forkr 160,00
160

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3974622
Høyeste Budgiver rhoads (456)  Se budgivers karakterbok
rhoadskr 160,0010.09.2022 19:12:29
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9653)