131 288
78 154
240 951
776 216

NK300-301+306 Komplett sett Quisling postfrisk

Annonse nr: 3974592

Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 165,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 45,00
45
Startet27.08.2022 19:20:23
Sluttet10.09.2022 19:20:23
Solgt forkr 45,00
45

Annonse vist14 ganger
Annonse nr: 3974592
Høyeste Budgiver rhoads (456)  Se budgivers karakterbok
rhoadskr 45,0010.09.2022 19:11:07
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9650)