133 688
89 425
23 927
77 180

NK50 postfrisk

Annonse nr: 3974350
NK50 postfrisk

Prima postfriskt merke. Antatt NK50a. Katalogpris kr. 82,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 25,00
25
Startet10.09.2022 16:35:25
Sluttet24.09.2022 16:35:25
Solgt forkr 25,00
25

Annonse vist55 ganger
NK50 postfrisk
Annonse nr: 3974350
Høyeste Budgiver HOBBYEROGSÅNT (470)  Se budgivers karakterbok
HOBBYEROGSÅNTkr 25,0018.09.2022 21:24:33
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9677)