133 688
89 425
23 927
77 180

LUXEMBOURG - 272 (345)

Annonse nr: 3970890
LUXEMBOURG  -  272  (345)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet03.10.2022 00:24:09
Sluttet10.10.2022 00:24:09

Annonse vist25 ganger
LUXEMBOURG - 272 (345)
Annonse nr: 3970890
Høyeste Budgiver Pjuske 1 (334)  Se budgivers karakterbok
Pjuske 1kr 10,0009.10.2022 17:56:07
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)