102 668
91 666
132 512
426 044

142. Litografi - Erik Formoe "Nofamo jubilerer"

Annonse nr: 3968748

Litografi - Erik Formoe "Nofamo jubilerer".

Motiv størrelse 18x25cm og fullstørrelse: 35x39cm.

Signert Formoe- 98.

Opplag: 150.

Uten ramme og glass, ligger ubrukt i mappe og er klar til å ramme inn.

Fraktkostnader er avhengig av kjøpers bosted og kan variere. Varen kan også hentes for å slippe å betale frakt og betales hos Fretex Moss, Bråtengata 64, 1515 Moss. Våre åpningstider: Mandag - Fredag 10.00 - 17.00 (Torsdager til 18.00 og Lørdager 16.00 )
Objektets tilstand
kr 70,00
Utropspriskr 400,00
400
Startet16.05.2022 14:28:01
Sluttet20.05.2022 19:15:00
Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 3968748
Selger:  Fretex Moss

Medlem siden: 31.07.2015
Karakterer (85)