103 060
91 700
132 774
426 637

TROMSØ: 5 .**. Postfrisk 10-blokk 5 øre 1883 fra øvre v

Annonse nr: 3968601

219392

TROMSØ: 5 .**. Postfrisk 10-blokk 5 øre 1883 fra øvre venstre hjørne. Alle med overtrykk type 2. Ovøre venstre merker er 5IA5 og der er 4 stk 5 IA1. Uvanlig enhet

Objektets tilstand
Utropspriskr 1 000,00
1000
Startet16.05.2022 12:54:02
Sluttet30.05.2022 20:22:00
Annonse vist14 ganger
Referanse nr/#katalog002
Annonse nr: 3968601
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (11226)