133 454
89 421
23 888
76 963

NK 189/92 HOLBERG - POSTFRISK SERIE, HK Kr 697

Annonse nr: 3966539

Pen kvalitet, se scan.

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

Mange spennende frimerkeobjekter avsluttes fra kl 12.00 hver søndag.

Objektets tilstand
Utropspriskr 80,00
80
Startet15.05.2022 12:24:00
Sluttet12.06.2022 12:24:00
Solgt forkr 80,00
80

Annonse nr: 3966539
Høyeste Budgiver tore8500 (231)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 80,0012.06.2022 10:51:15
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (16803)