132 863
90 489
30 720
102 119

BERLIN - MICHEL 40 ,x, (612)

Annonse nr: 3966535
BERLIN  -  MICHEL  40  ,x,    (612)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
25
Startet09.10.2022 23:37:25
Sluttet16.10.2022 23:37:25
Solgt forkr 25,00
25

Annonse vist30 ganger
BERLIN - MICHEL 40 ,x, (612)
Annonse nr: 3966535
Høyeste Budgiver kortoggodt66 (5286)  Se budgivers karakterbok
kortoggodt66kr 25,0013.10.2022 12:00:02
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)