133 663
78 744
246 396
795 444

NK 193/96 NANSEN - POSTFRISK SERIE, HK kr 390

Annonse nr: 3966489

Pen kvalitet, se scan.

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

Mange spennende frimerkeobjekter avsluttes fra kl 12.00 hver søndag.

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
50
Startet28.08.2022 12:50:36
Sluttet18.09.2022 12:50:36
Solgt forkr 60,00
60

Annonse vist17 ganger
Annonse nr: 3966489
Høyeste Budgiver somins (2867)  Se budgivers karakterbok
sominskr 60,0008.09.2022 18:51:18
terjedkr 56,00 (Autobud)08.09.2022 18:51:18
terjedkr 50,0004.09.2022 12:55:08
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (16394)