133 665
78 744
246 396
795 462

NK 137/40 SVALBARD - POSTFRISK SERIE, HK kr 585

Annonse nr: 3966484

Pen kvalitet, se scan.

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

Mange spennende frimerkeobjekter avsluttes fra kl 12.00 hver søndag.

Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
60
Startet28.08.2022 13:20:23
Sluttet18.09.2022 13:20:23
Solgt forkr 60,00
60

Annonse vist20 ganger
Annonse nr: 3966484
Høyeste Budgiver somins (2867)  Se budgivers karakterbok
sominskr 60,0008.09.2022 18:53:22
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (16394)