133 454
89 421
23 888
76 963

NK 155 PLATE I, vmstill 8 - POSTFRISK, HK kr 1250

Annonse nr: 3966481

Pen kvalitet, se scan.

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

Mange spennende frimerkeobjekter avsluttes fra kl 12.00 hver søndag.

Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
150
Startet15.05.2022 12:28:00
Sluttet12.06.2022 12:28:00
Solgt forkr 150,00
150

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3966481
Høyeste Budgiver tore8500 (231)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 150,0012.06.2022 10:51:59
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (16803)