133 454
89 421
23 888
76 963

NK 121 vmstill 2 - POSTFRISK, HK kr 330

Annonse nr: 3966445

Pen kvalitet, se scan.

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

Mange spennende frimerkeobjekter avsluttes fra kl 12.00 hver søndag.

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
50
Startet29.05.2022 12:35:41
Sluttet05.06.2022 12:35:41
Solgt forkr 50,00
50

Annonse nr: 3966445
Høyeste Budgiver tore8500 (231)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 50,0004.06.2022 21:29:20
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (16803)