133 954
89 424
23 538
76 518

NK 100 vmstill 3 - POSTFRISK, HK kr 260

Annonse nr: 3966426

Pen kvalitet, se scan.

Se også mine andre frimerkeauksjoner.

Mange spennende frimerkeobjekter avsluttes fra kl 12.00 hver søndag.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
30
Startet29.05.2022 12:39:09
Sluttet05.06.2022 12:39:09
Solgt forkr 30,00
30

Annonse nr: 3966426
Høyeste Budgiver tore8500 (231)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 30,0004.06.2022 21:29:50
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (16803)