102 570
Auksjoner nå
91 699
Fastprisvarer
132 666
Salg i år
426 398
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Frankrike kolonier AFA 1-6 TEKST - verdi 1.300 NOK

Annonse nr: 3963160

 

Beskrivelse

den grønne og den røde har tynnhet

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet13.05.2022 17:00:00         
Sluttet17.05.2022 22:09:00
Solgt forkr 200,00
200
  
Annonse vist31 ganger
Frankrike kolonier AFA 1-6 TEKST - verdi 1.300 NOK
Annonse nr: 3963160
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver somins (1963)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
sominskr 200,00 (Autobud)17.05.2022 22:00:45
Essi63kr 195,0017.05.2022 22:00:45
sominskr 190,00 (Autobud)17.05.2022 21:57:15
Essi63kr 185,0017.05.2022 21:57:15
sominskr 150,0017.05.2022 21:46:54
makkr 145,00 (Autobud)17.05.2022 21:46:54
makkr 110,0015.05.2022 16:49:06
Essi63kr 105,00 (Autobud)14.05.2022 21:50:51
i-nkr 100,0014.05.2022 21:50:51
Essi63kr 90,00 (Autobud)14.05.2022 21:50:39
i-nkr 85,0014.05.2022 21:50:39
Essi63kr 80,00 (Autobud)14.05.2022 21:50:27
i-nkr 75,0014.05.2022 21:50:27
Essi63kr 65,00 (Autobud)14.05.2022 12:18:53
i-nkr 60,0014.05.2022 12:18:53
Essi63kr 50,00 (Autobud)14.05.2022 12:18:42
i-nkr 45,0014.05.2022 12:18:42
Essi63kr 35,00 (Autobud)14.05.2022 07:18:30
preinkr 30,0014.05.2022 07:18:30
Essi63kr 10,0013.05.2022 23:27:00
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (22671)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!