126 156
Auksjoner nå
86 019
Fastprisvarer
105 677
Salg i år
337 613
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Tyske Rike AFA 385 lux CHEMNITZ - verdi 1.200++ NOK

Annonse nr: 3963086

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
  • 00

    Days

  • :
  • 00

    Hours

  • :
  • 00

    Minutes

  • :
  • 00

    Seconds

Slutter17.05.2022 22:06:00
Bud nåkr 135,00
135
  
Annonse vist30 ganger
Du er ikke logget inn

Logg inn for å by på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver Essi63 (10608)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 135,0016.05.2022 21:50:02
Oleb53kr 134,00 (Autobud)16.05.2022 21:50:02
Oleb53kr 110,0016.05.2022 21:42:35
Essi63kr 105,00 (Autobud)16.05.2022 21:42:35
Essi63kr 70,00 (Autobud)14.05.2022 14:41:35
NORSTAMPSkr 65,0014.05.2022 14:41:35
Essi63kr 60,00 (Autobud)14.05.2022 14:41:19
NORSTAMPSkr 55,0014.05.2022 14:41:19
Essi63kr 50,00 (Autobud)14.05.2022 14:41:06
NORSTAMPSkr 45,0014.05.2022 14:41:06
Essi63kr 40,00 (Autobud)14.05.2022 14:40:13
NORSTAMPSkr 35,0014.05.2022 14:40:13
Essi63kr 30,00 (Autobud)14.05.2022 14:40:06
NORSTAMPSkr 25,0014.05.2022 14:40:06
Essi63kr 20,00 (Autobud)14.05.2022 14:39:34
NORSTAMPSkr 15,0014.05.2022 14:39:34
Essi63kr 10,0013.05.2022 22:53:24
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (22359)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!