104 010
Auksjoner nå
65 938
Fastprisvarer
162 247
Salg i år
522 931
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Tyske Rike AFA 351-54 - verdi 1.000 NOK

Annonse nr: 3963073

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet13.05.2022 17:00:00         
Sluttet17.05.2022 22:05:00
Solgt forkr 125,00
125
  
Annonse vist38 ganger
Tyske Rike AFA 351-54 - verdi 1.000 NOK
Annonse nr: 3963073
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Birkelund24 (5)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Birkelund24kr 125,00 (Autobud)17.05.2022 10:15:06
Soggebergetkr 120,0017.05.2022 10:15:06
Birkelund24kr 115,0016.05.2022 11:17:59
basse35kr 110,00 (Autobud)16.05.2022 11:17:59
basse35kr 105,0016.05.2022 11:16:09
Birkelund24kr 100,00 (Autobud)16.05.2022 11:16:09
Birkelund24kr 95,00 (Autobud)16.05.2022 11:14:29
basse35kr 90,0016.05.2022 11:14:29
Birkelund24kr 60,00 (Autobud)16.05.2022 11:13:47
basse35kr 55,0016.05.2022 11:13:47
Birkelund24kr 35,00 (Autobud)16.05.2022 11:13:28
basse35kr 30,0016.05.2022 11:13:28
Birkelund24kr 15,0015.05.2022 18:32:15
kriben59kr 10,0014.05.2022 21:05:19
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (22807)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!