103 973
66 748
163 166
526 214

NK 130-136, Polmerker 4 blokk Postfrisk XX

Annonse nr: 3957135

Prima postfrisk serie ,PEN

Porto= Postens prisliste

Se mine andre objekter, mye variert

Objektets tilstand
Salgspriskr 1 995,00
1995
Annonse vist18 ganger

Selger:  HK Fil AS

Medlem siden: 04.05.2017
Karakterer (1934)