133 915
90 371
29 668
99 101

Tjenestemerker Off.Sak III 1975/82 **

Annonse nr: 3950579

Tj 117-137, inkludert 129a+b. Komplett serie. Prima postfriske merker. Skanfil 2021 kr 441

Vinnes flere objekter sendes disse samlet. Frakt er normalt porto + 1 kr. Gi beskjed straks etter at auksjonen er avsluttet eller som svar på epost fra meg om du ønsker å samle opp til neste auksjon. Objektene sendes vanligvis dagen etter at oppgjør er mottatt. Alle merker er hele og uten feil som tynnhet, rift, reparasjoner etc, forutsatt at ikke noe annet er opplyst eller fremgår av bildet. I motsatt fall gjelder 10 dagers returrett.
Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
100
Startet04.05.2022 18:42:55
Sluttet10.05.2022 20:14:00
Solgt forkr 100,00
100

Annonse nr: 3950579
Høyeste Budgiver tore8500 (231)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 100,0010.05.2022 20:03:19
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (4481)