133 454
89 421
23 888
76 963

Tjenestemerker Off.Sak II 1969/74 **

Annonse nr: 3950571

Tj 98-116, inkludert 101a+b. Komplett serie. Prima postfriske merker. Skanfil 2021 kr 528.

Vinnes flere objekter sendes disse samlet. Frakt er normalt porto + 1 kr. Gi beskjed straks etter at auksjonen er avsluttet eller som svar på epost fra meg om du ønsker å samle opp til neste auksjon. Objektene sendes vanligvis dagen etter at oppgjør er mottatt. Alle merker er hele og uten feil som tynnhet, rift, reparasjoner etc, forutsatt at ikke noe annet er opplyst eller fremgår av bildet. I motsatt fall gjelder 10 dagers returrett.
Objektets tilstand
Utropspriskr 110,00
110
Startet04.05.2022 18:41:35
Sluttet10.05.2022 20:13:00
Solgt forkr 110,00
110

Annonse nr: 3950571
Høyeste Budgiver tore8500 (231)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 110,0010.05.2022 20:02:43
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (4472)