103 973
66 748
163 166
526 214

AFA : 902. Oldenburg 600 - års jubileum. (1945)**

Annonse nr: 3949565
1945
1945

Tyskland /Det Tredje Riket.

Postfrisk.

4 - Blokk.

Se bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 16,00
16
Referanse nr/#Box # 4

Karakterer (4748)