134 450
90 491
30 008
100 701

NK T48-58 postfrisk, komplett serie Solkors

Annonse nr: 3947625

Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 171,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 50,00
50
Startet02.05.2022 18:30:00
Sluttet16.05.2022 18:30:00
Solgt forkr 50,00
50

Annonse nr: 3947625
Høyeste Budgiver Eagle71 (48)  Se budgivers karakterbok
Eagle71kr 50,0015.05.2022 18:16:07
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9696)