133 169
78 744
246 396
795 469

NK T40-47 postfrisk, komplett serie Off. Sak IV u/vm

Annonse nr: 3947622

Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 85,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 25,00
25
Startet02.05.2022 18:30:00
Sluttet16.05.2022 18:30:00
Solgt forkr 25,00
25

Annonse nr: 3947622
Høyeste Budgiver Ole86 (131)  Se budgivers karakterbok
Ole86kr 25,0012.05.2022 13:54:31
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9656)