133 169
78 744
246 396
795 469

NK T29-39 postfrisk, komplett serie Off. Sak III m/vm

Annonse nr: 3947615

Komplett serie inkl. begge nyanser av T32. Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 251,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 80,00
80
Startet02.05.2022 18:30:00
Sluttet16.05.2022 18:30:00
Solgt forkr 80,00
80

Annonse nr: 3947615
Høyeste Budgiver Ole86 (131)  Se budgivers karakterbok
Ole86kr 80,0012.05.2022 13:55:03
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9656)