132 273
89 270
21 731
72 168

NK T21-28 Offentlig sak II komplett serie postfrisk

Annonse nr: 3947601

Uvanlig utrop. 40-øren har litt ujevn tagging på høyre side, ellers prima postfriske merker. Flere med prakt sentrering. Katalogpris kr. 332,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 100,00
100
Startet02.05.2022 18:30:00
Sluttet16.05.2022 18:30:00
Solgt forkr 100,00
100

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 3947601
Høyeste Budgiver Ole86 (131)  Se budgivers karakterbok
Ole86kr 100,0012.05.2022 13:55:29
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9677)