126 693
86 435
109 231
349 849

P-15b .**. 40 øre 'å betale' (matt blå) i pen postfrisk

Annonse nr: 3947360

219134

P-15b .**. 40 øre 'å betale' (matt blå) i pen postfrisk 4-blokk med mard venstre side

Objektets tilstand
Utropspriskr 5 000,00
5000

Slutter01.06.2022 21:32:00
Annonse vist45 ganger
Referanse nr/#katalog002

Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (10992)