133 599
78 740
246 371
795 293

NK354-358 postfrisk, komplett serie Løve Nye Verdier

Annonse nr: 3945821

Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 714,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 210,00
210
Startet01.05.2022 18:00:00
Sluttet15.05.2022 18:00:00
Solgt forkr 210,00
210

Annonse nr: 3945821
Høyeste Budgiver topten (356)  Se budgivers karakterbok
toptenkr 210,0004.05.2022 10:26:12
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9656)