132 863
90 489
30 720
102 119

NK217-222 postfrisk, nesten komplett serie Turistmerker

Annonse nr: 3945209

Prima postfriske merker. Nesten komplett, mangler bare den vanskelige 20 øre gult papir. Katalogpris kr. 281,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 70,00
70
Startet18.09.2022 15:20:22
Sluttet02.10.2022 15:20:22
Solgt forkr 70,00
70

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3945209
Høyeste Budgiver HOBBYEROGSÅNT (489)  Se budgivers karakterbok
HOBBYEROGSÅNTkr 70,0022.09.2022 16:48:05
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9696)