134 450
90 491
30 008
100 701

NK92a postfrisk

Annonse nr: 3944715
NK92a postfrisk

Prima postfriskt merke, med tydelig mørk farge. Katalogpris kr. 260,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 100,00
100
Startet01.05.2022 14:00:00
Sluttet15.05.2022 14:00:00
Solgt forkr 100,00
100

NK92a postfrisk
Annonse nr: 3944715
Høyeste Budgiver Jeger51 (3939)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 100,0014.05.2022 22:26:02
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9696)