133 665
78 744
246 396
795 462

NK162 postfrisk, nedsatt pris

Annonse nr: 3942181
NK162 postfrisk, nedsatt pris

Prima postfriskt merke, med god tagging og lim. Katalogpris kr. 120,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 30,00
30
Startet30.04.2022 15:30:00
Sluttet14.05.2022 15:30:00
Solgt forkr 30,00
30

NK162 postfrisk, nedsatt pris
Annonse nr: 3942181
Høyeste Budgiver Idbera (203)  Se budgivers karakterbok
Idberakr 30,0007.05.2022 21:02:53
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9656)