133 688
89 425
23 927
77 180

NK125 postfrisk, nedsatt pris

Annonse nr: 3942174
NK125 postfrisk, nedsatt pris

Prima postfriskt merke, med god tagging og prima lim. Katalogpris kr. 950,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 300,00
300
Startet17.09.2022 16:20:23
Sluttet01.10.2022 16:20:23
Solgt forkr 300,00
300

Annonse vist15 ganger
NK125 postfrisk, nedsatt pris
Annonse nr: 3942174
Høyeste Budgiver HOBBYEROGSÅNT (470)  Se budgivers karakterbok
HOBBYEROGSÅNTkr 300,0018.09.2022 21:34:51
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9677)