106 105
64 318
157 996
507 406

NK152 postfrisk, nedsatt pris

Annonse nr: 3942159

Prima postfriskt merke, med god tagging og lim. Katalogpris kr. 50,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 14,00
14
Startet14.05.2022 15:30:03
Sluttet28.05.2022 15:30:03
Solgt forkr 14,00
14

NK152 postfrisk, nedsatt pris
Annonse nr: 3942159
Høyeste Budgiver tore8500 (201)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 14,0028.05.2022 13:49:51
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9513)