133 599
78 740
246 371
795 293

NK197-211 Posthorn/Løve m/vm komplett postfrisk

Annonse nr: 3939978

Prima postfriske merker. Nedsatt pris.

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 200,00
200
Startet28.04.2022 18:30:00
Sluttet12.05.2022 18:30:00
Solgt forkr 200,00
200

Annonse nr: 3939978
Høyeste Budgiver tore8500 (201)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 200,0012.05.2022 10:31:45
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9656)