134 450
90 491
30 008
100 701

NK212/253 Luftpost m/vm og u/vm postfrisk

Annonse nr: 3939965

Prima postfriske merker. Nedsatt pris.

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 12,00
12
Startet28.04.2022 18:30:00
Sluttet12.05.2022 18:30:00
Solgt forkr 12,00
12

Annonse nr: 3939965
Høyeste Budgiver Idbera (213)  Se budgivers karakterbok
Idberakr 12,0007.05.2022 20:58:57
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9696)