125 234
77 104
193 834
623 388

NK141/154 lot med 9 merker fra Løve II-serien postfrisk

Annonse nr: 3939963

Prima postfriske merker. God tagging og lim på samtlige. Nedsatt pris.

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 50,00
50
Startet28.04.2022 18:30:00
Sluttet12.05.2022 18:30:00
Solgt forkr 50,00
50

Annonse nr: 3939963
Høyeste Budgiver Odin012 (10549)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 50,0011.05.2022 10:16:57
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9605)