125 334
77 103
193 832
623 383

Postfriske 4-blokker fra 1963-1964

Annonse nr: 3938308
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

21 forskjellige postfriske blokker, fra NK532 til NK559. Mange komplette serier. Alle med hjørnemarginal. Nedsatt pris.

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 100,00
100
Startet22.06.2022 18:36:18
Sluttet06.07.2022 18:36:18
Solgt forkr 100,00
100

Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 3938308
Høyeste Budgiver domenicus (287)  Se budgivers karakterbok
domenicuskr 100,0024.06.2022 21:20:05
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9605)