133 665
78 744
246 396
795 462

SANDVIKVÆR

Annonse nr: 3931632
SANDVIKVÆR

NK T 87 stemplet SANDVIKVÆR 28-12-63. (Nedlagt 1969.)

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet29.05.2022 20:06:37
Sluttet28.06.2022 20:06:37
5

Annonse vist10 ganger
SANDVIKVÆR
Annonse nr: 3931632
Høyeste Budgiver tem (9952)  Se budgivers karakterbok
temkr 5,0014.06.2022 19:43:01
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (2159)