133 454
89 421
23 888
76 963

FINLAND AFA nr 1426-33 H. Postfrisk. 8x 1. klass. Valper, He

Annonse nr: 3899905

Fastpris 52kr. (+ porto under 50gr) FINLAND 1998 Postfrisk. Valper, Hefte .

NYHET: Fra 1.juli 2022 innfører Keiko Engros en rabattordning som kan gi 10% rabatt på frimerker (ikke rekvisita). Rabatten aktiveres ved månedlige kjøp av frimerker for minimum 500kr fra fastprisannonser, og gjelder fra måned nr to på rad. Rabatten faller bort når månedlig kjøp opphører, eller beløpet er lavere enn 500kr. Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet dersom ikke annet er beskrevet. I annonsene med "Lagervare" er det brukt illustrasjonsbilder. I annonsene "Auksjon" og "Butikkvare" er det bilder av det aktuelle objektet. Portokostnad = faktisk porto. Kjøper kan velge forsikret sending, tapte brev i postgangen erstattes ikke av selger. To foreign buyers: Breaking regulations for shipping abroad to avoid custom is not available.
Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 52,00
52
Annonse vist17 ganger
Referanse nr/#Keiko-finland

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (3346)