102 570
91 699
132 666
426 398

GRØNLAND.DIV. ÅRGANG 2006. PENT STEMPLA. (572,-)

Annonse nr: 3881676

PRIMA KVALITET.

3stk er postfrisk**

Objektets tilstand
kr 31,00
Utropspriskr 1,00
Startet19.03.2022 09:12:44
Sluttet18.04.2022 20:06:00
Solgt forkr 85,00
85

Annonse vist23 ganger
Annonse nr: 3881676
Høyeste Budgiver Laksebjørn (571)  Se budgivers karakterbok
Laksebjørnkr 85,00 (Autobud)18.04.2022 19:22:46
MortenSBkr 75,0018.04.2022 19:22:46
Laksebjørnkr 70,00 (Autobud)18.04.2022 19:22:32
MortenSBkr 65,0018.04.2022 19:22:32
Laksebjørnkr 60,00 (Autobud)18.04.2022 19:21:14
MortenSBkr 55,0018.04.2022 19:21:14
Laksebjørnkr 47,00 (Autobud)16.04.2022 14:35:28
Alinuskakr 44,0016.04.2022 14:35:28
Laksebjørnkr 18,00 (Autobud)06.04.2022 21:23:14
MortenSBkr 16,0006.04.2022 21:23:14
Laksebjørnkr 1,0019.03.2022 14:21:03

Karakterer (23597)