125 345
77 103
193 832
623 361

GRØNLAND.DIV. ÅRGANG 2007. PENT STEMPLA. (911,-)

Annonse nr: 3881659

PRIMA KVALITET.

noen er postfrisk**

mangler AFA 504.

Objektets tilstand
kr 31,00
Utropspriskr 1,00
Startet19.03.2022 09:00:38
Sluttet18.04.2022 20:06:00
Solgt forkr 61,00
61

Annonse vist19 ganger
Annonse nr: 3881659
Høyeste Budgiver Laksebjørn (586)  Se budgivers karakterbok
Laksebjørnkr 61,00 (Autobud)16.04.2022 14:37:54
Alinuskakr 56,0016.04.2022 14:37:54
Laksebjørnkr 12,00 (Autobud)14.04.2022 22:53:45
1801jnkr 10,0014.04.2022 22:53:45
Laksebjørnkr 5,00 (Autobud)06.04.2022 21:20:44
MortenSBkr 3,0006.04.2022 21:20:44
Laksebjørnkr 1,0019.03.2022 14:23:40

Karakterer (24933)