102 113
91 682
133 415
428 514

90% rabatt: Finland 1988 Kerimäki kirke (Postfrisk)

Annonse nr: 3879697

90% rabatt: Finland 1988 Kerimäki kirke (Postfrisk), Michel nr. 1038y (Komplett utgave).

Katalogverdi €uro 1,00

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Nyhet med 90% rabatt: NORGE: Jeg starter med skillingmerker, deretter nyere utgaver. Nye tilbud hver dag. (Søk: Norge 90% rabatt)!

Andre nye områder med 90% rabatt: Åland postfrisk og stemplet med mange av de ettertraktede gutter-par

Fra før: Biler/kjøretøy , Blomster, Europa Cept og Europautgaver postfrisk, brev og FDC, Dyr, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere postfrisk, FDC/brev, OL postfrisk, brev og FDC, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Danmark, Acorene, Azerbaijan, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Finland, Grønland, Hellas, Island, Italia, Jersey, Jugoslavia, Kazakstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Polen, Tadzikistan, Turkmenistan, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. og Deutsches Reich postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v., Ungarn . Østerrike

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet21.04.2022 18:21:26
Sluttet28.04.2022 18:21:26

Annonse nr: 3879697
Høyeste Budgiver Numizmatiker (17181)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 1,0022.04.2022 14:33:58
Selger:  Follo Frimerkehandel

ProVerifisert
Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (42233)