122 005
Auksjoner nå
74 381
Fastprisvarer
186 963
Salg i år
603 784
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Island AFA 140 - verdi 700 NOK

Annonse nr: 3856148

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet04.03.2022 20:00:00         
Sluttet08.03.2022 22:20:00
Solgt forkr 99,00
99
  
Annonse vist15 ganger
Island AFA 140 - verdi 700 NOK
Annonse nr: 3856148
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Laksebjørn (586)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Laksebjørnkr 99,00 (Autobud)08.03.2022 22:16:04
Oleb53kr 94,0008.03.2022 22:16:04
Laksebjørnkr 79,00 (Autobud)08.03.2022 21:58:00
Oleb53kr 74,0008.03.2022 21:58:00
Laksebjørnkr 55,00 (Autobud)08.03.2022 21:36:31
erikp45kr 50,0008.03.2022 21:36:31
Laksebjørnkr 42,00 (Autobud)08.03.2022 16:38:42
terjedkr 37,0008.03.2022 16:38:42
Laksebjørnkr 30,00 (Autobud)05.03.2022 03:44:57
Kalixkr 25,0005.03.2022 03:44:57
Laksebjørnkr 10,0004.03.2022 20:30:56
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (22961)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!