135 689
89 706
26 023
86 069

AFA : 548. Berømte Islendinger. (1979) **

Annonse nr: 3805074

Island.

Postfrisk.

Se bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 2,00
2
Annonse vist51 ganger
Referanse nr/#64b

Karakterer (5669)