101 882
57 174
135 427
435 109

BRD Michel 120 AFA 1083 stemplet

Annonse nr: 3777078

BRD Michel 120 / AFA 1083

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 145,00
145
Startet27.02.2022 15:19:30
Sluttet09.03.2022 15:19:30
Annonse vist0 ganger
Annonse nr: 3777078
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (772)